Monitoring

Uwaga kolejne włamanie w Józefosławiu !!!

Dziś w biały dzień dokonano kolejnego włamania do jednego z mieszkań znajdujących się na parterze budynku Willa Julia przy Julianowskiej 63a . Jest to już drugie włamanie w tym budynku (poprzednio w listopadzie 2013).

Więcej na temat fali włamań w Józefosławiu i Julianowie :

Uwaga złodzieje !!!

Rekordowa ilość mieszkańców na zebraniu w sprawie włamań

Bezpieczne mieszkanie- jak zapobiegać włamaniom

Włamania CDN ?

Aresztowano złodzieja, który kradł na terenie Józefosławia i Julianowa

Podoba ci się:

Komentarzy (8)

 1. Czyli na nic się zdały działania podjęte ku poprawie bezpieczeństwa w J&J :(

  • Również dzisiaj, tyle, że pomiędzy 17:00 a 19:15 było włamanie do mieszkania znajdującego się na parterze przy ul. Feniksa!

   • Kurde to plaga jakaś!!! Gdzie jest policja i lokalne władze ja się pytam!?

 2. Gdyby obcinali łapy złodziejom dwa razy by się zastanowił.

  • A póki co… Zatrzymani ostatnio złodzieje grasujący po okolicy zostali „surowo” ukarani… Jak??? Dostali Dozór Policyjny!!! To jest śmiechu warte!!!

   • To jaja jakieś – czyli władze mają to we du5ie!!!

 3. A czy policja pilnuje konkretnych domow? To jest niestety poklosie zamknietych osiedli. Swoja droga interesujace iz okradaja dokladnie to samo mieszkanie. Proponuje po 10 latach w koncu poznac swoich sasiadow, najwyzszy czas… moze jak sie poprosi zwroca uwage…

  • Na pewno sąsiad dopilnuje zwłaszcza jak jest w pracy w tym czasie.
   Tzw. straż sąsiedzka jest realna w środowisku gdzie ludzie nie pracują i mają czas na przesiadywanie z sąsiadem na ławce przed domem wypatrując kto przechodzi obok. Z ludzmi warto utrymywać kontakt niezależnie gdzie się mieszka i ogrodzenie nie ma tu nic do rzeczy. Włamania są dlatego że po prostu w tych domach jest co ukraść a sprawę dodatkowo ułatwia fakt że domownicy są poza domem.