ul. Działkowa

Ursynów > Piaseczno + Konstancin

W kwietniu 2013 roku spytaliśmy Łukasza Wylezińskiego z Urzędu Piaseczna, o to czy są szansę na remont Działkowej we współpracy z gminą Konstancin :

Piaseczno gotowe do współpracy z Konstancinem w sprawie Działkowej – kliknij

Czy po roku zwiększył się komfort podróżowania tą drogą ? Warto zwrócić uwagę na trzy sposoby dbania o drogę łączącą Konstancin z Puławską :

Kierszek Konstancin (łatanie niekonwencjonalne) :

Józefosław Piaseczno (konwencjonalnie konsekwentny brak łatania) :

Warszawa Ursynów (regularne uzupełnianie zgłaszanych ubytków w drodze) :

Podoba ci się:

Komentarzy (6)

  1. Nic jak tylko włączyc Nas do Wawy

  2. Proszę porównać ulicę Jagielską,leżącą w granicach administracyjnych Warszawy, z piaseczyńską Działkową. Nie ma co narzekać;Józefosław to wiocha, a Piaseczno prowincjonalne miasteczko z zaradnymi włodarzami…

  3. Problem jest szerszy, bo ulica Działkowa NIE NALEZY do gminy Piaseczno. Oczywiście jeśli gospodarz (czyt. burmistrz) jest dupowaty, to i nie potrafi się dogadać z gminą K-J. Bo gdyby chciał to i by się pewnie dało… No cóż widać Lis uznał swą „służbę” na Kościuszki za wypełnioną i nie startuje jesienią…

  4. Lis czy inny Dąbek nie jezdzi tymi drogami… ale zaraz beda sponsorowane artykuły typu autostrada przez Las kabacki przez wszystkie dzielnice , józka itp….

  5. Nie chcę wywoływac burzy w szklance wody – ale, jak spojrzycie na mapę to zobaczycie „półwysep konstanciński” wcinający się pomiędzy Warszawę a Gminę P-no. Należałoby ten „półwysep” przełączyć do Gminy P-no i wtedy tej ostatniej – zależałoby na większej części Działkowiej (która byłaby w jej granicach). A tak K-J pewnie uważa, że po co remontować czy poszerzać ulicę, z której w większości korzystają mieszkańcy innej gminy….

  6. Burzy w szklance wody nie będzie, bo tak na prawdę to należałoby do Piaseczna przyłączyć również wschodnie rubieże Puławskiej, tam, gdzie kiedyś było PGR Mysiadło. Te pozostałości granic z poprzedniej epoki należałoby dopasować do teraźniejszości dla dobra mieszkańców. Tylko komu na tym zależy??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*