Jozefoslaw24.pl

Disco lodowisko w Konstancinie

W najbliższą niedzielę, 1 lutego na tafli sztucznego lodowiska w Parku Zdrojowym odbędzie się podsumowanie ferii zimowych.

Tego popołudnia atrakcji nie zabraknie: o godzinie 17 odbędzie się pokaz łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu profesjonalistów ze szkoły Ice&Fun. Następnie dla najmłodszych przewidziano lekcję pokazową jazdy na łyżwach, a tuż po niej konkursy z nagrodami.

Całość poprowadzi Renata Aleksander, mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, gwiazda rewii Holliday On Ice, jurorka programu Gwiazdy Tańczą na Lodzie.

To druga już impreza w tym sezonie organizowana na miejskim lodowisku. Pierwsza edycja odbyła się 17.12.2014 r. pod nazwą „Disco Lodowisko“.

Jedną z atrakcji niedzielnego popołudnia będzie mecz w unihokeja na lodzie. Naprzeciw siebie staną radni Rady Miejskiej – Agata Wilczek, Arkadiusz Zewar , Tomasz Nowicki, Arkadiusz Głowacki, a także wicestarosta Piaseczyński Arkadiusz Strzyżewski oraz mieszkańcy. – Zależy nam, aby stale utrzymywać kontakt z mieszkańcami i integrować się poprzez m.in tego typu imprezy – mówi Tomasz Nowicki. Mecz potrwa 20 minut, a udział w nim jest bezpłatny. – Zapraszamy całe rodziny, będzie dużo atrakcji dla każdego – dodaje Tomasz Nowicki. Zgłoszenia na udział w meczu przyjmowane są do piątku, 30 stycznia, a szczegółowe informacje znajdują się na stronach www.konstancinjeziorna.pl oraz www.gosir-konstancin.pl

Po meczu na lodowisku odbędzie się druga edycja Disco Lodowisko. Tym razem z głośników usłyszymy największe hity polskiego disco.

Wstęp na lodowisko w trakcie imprezy (od godz. 17:00 do 20:00) jest bezpłatny. Wypożyczenie łyżew kosztuje 7 zł. Tego dnia, w związku z planowaną imprezą, zmienią się godziny funkcjonowania lodowiska.

Organizatorzy wydarzenia: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Konstanciński Dom Kultury. Partnerami wydarzenia są: firma Fil-Pol Jacek Gajewski (operator lodowiska), Ice&Fun, Punkt Reklamy oraz Agencja Reklamy Alicja Sikorska. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła gazeta „Nad Wisłą“ oraz portal konstancin24.euos

Źródło: Starostwo Powiatowe Piaseczno

Podoba ci się:

Możliwość komentowania jest wyłączona.