Trasa 739 727 737

ZTM odpowiada na prośbę Piaseczna i Lesznowoli

Poniżej odpowiedź Zarządu Transportu Miejskiego na wniosek Piaseczna i Lesznowoli, w którym urzędnicy postulowali o poprawę jakości podróżowania m.in. w Józefosławiu i Julianowie ( nowa trasa 739 i 727 ):

Podoba ci się:

Komentarzy (6)

  1. Ps. jakby ktoś nie wiedział to radny na swojej stronie zorganizował ankiete dla ludzi podróżujących 739. Chłopina się zdziwił, że tylko 20 osób wzięło w niej udział. Skąd miało o niej wiedzieć więcej ludzi skoto nawet tutaj nie było o owej ankiecie wzmianki. Może komuś zależy na tym, aby nie robić szumu przy „pracach” nad zmianami związanymi z komunikacją publiczną w J i J ?

    • Ja bym Antka Macierewicza już napuścił na ten trop, bo to ewidentnie szwindel. Ewidentnie powinien w kościele na sumie ogłosić, że zawiesił ankietę na swojej stronie a no i wykupić w TVN reklamy przynajmniej przez tydzień przed Faktami. No bo przecież ma taki psi obowiązek…, żeby frustratów informować:)

      • ankiety są po to że by coś się z nich dowiedzieć (chyba że kogoś i tak to nie interesuje ) ale to tak jak ja bym zrobił ankietę ,tylko tradycyjnie ,na papierku ,leży na stoliku przy lustrze ,proszę wypełniać

    • Nie doszukiwałbym się zbytniego spisku, ale najwidoczniej facet przecenił możliwości odbiorców swojej strony, którzy nie okazali się tak aktywni, jak sobie to wyobrażał…

  2. Cieszę sie z tego, mam pytanie do kogo skierować?