Fot. Garaż przy ul. Energetycznej - Policja Piaseczno

Uwaga złodziej !

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego ujawniają wizerunek mężczyzny podejrzewanego dokonanie włamania do zaparkowanej w garażu podziemnym toyoty corolli. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości prezentowanego na zdjęciach mężczyzny proszone są o kontakt z policją.


Do zdarzenia doszło w nocy 16 marca br., w Piasecznie przy ulicy Energetycznej. Do podziemnego garażu wszedł przedstawiany na zdjęciach mężczyzna, który jest podejrzewany o dokonanie włamania do zaparkowanej tam toyoty corolli. Z pojazdu skradziono między innymi dokumenty, sprzęt elektroniczny i ubrania.

Policjanci nie wykluczają, że ten sam mężczyzna może być odpowiedzialny za inne podobne przestępstwa i wykroczenia, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Piaseczna.

Wszystkie osoby rozpoznające lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca przebywania tego mężczyzny, proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem Tel. 22 60 211 lub całodobowo z oficerem dyżurnym Komendy w Piasecznie pod numerem tel. (22) 756-70-18; (22) 60-45-213.

Podoba ci się:

Komentarzy (3)

  1. Musimy być czujni…

  2. :D

  3. a jeśli to zwykły sprzątający posesje ?