fot. Sołectwo Józefosław

Dzielnicowy będzie częściej pojawiał się w Józefosławiu

Na spotkaniu sołectwa na specjalne zaproszenie przybył nasz dzielnicowy Pan Mariusz Wielogórski. Zaprosiliśmy go min. ze względu na pojawiające się coraz częściej akty wandalizmu w naszej wsi.

Kradzieże nasadzeń wzdłuż ulicy Julianowskiej, kradzieże tuj spod Klubu Kultury, zniszczenia na placu zabaw w parku oraz nieletnia młodzież pijąca alkohol w miejscach publicznych. To tylko kilka z poruszonych na spotkaniu kwestii.

Z szerszą relacją dotyczącą spotkania wrócimy do Państwa niedługo, ale już dzisiaj pragniemy przekazać dane kontaktowe do naszego dzielnicowego. Każdy akt wandalizmu, kradzież , rozbój należy niezwłocznie zgłosić na policję lub bezpośrednio pod wskazany w plakacie numer telefonu komórkowego.

Pan Mariusz obiecał w najbliższych dniach pojawiać się częściej w miejscach newralgicznych w których najczęściej dochodzi do sytuacji niebezpiecznych jak i łamania przepisów ruchu drogowego. Przygotowujemy również plan działań na przyszłość mający na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców.

Źródło: Sołectwo Józefosław

Podoba ci się:

Komentarzy (7)

 1. dzielnicowy to jest w mieście we wsi może być tylko wsiowy :)

 2. To ,ze w 15 tys miejscowości nie ma posterunku policji to skandal !!!

  Dlaczego we wsi Zalesie Górne, która jest kilkakrotnie mniejsza od J jest posterunek a u nas nie ???

  Chcemy Posterunku w JJ !

 3. Popieram! Już czas, żeby pojawił się w józku posterunek. Coraz wiecej nieciekawych typów się kręci.

 4. Jak mieszkam kilka lat w Józefosławiu to jeszcze nigdy nie widziałem patrolu pieszego na naszej wsi. Co chwila sie słyszy o włamaniach do mieszkań lub komórek, albo garażów. Ludzi przybywa lawinowo i robi sie coraz bardziej nieciekawie.

 5. nie róbmy sobie żartów. żadnego policjanta nigdy tu nie było i chyba nie będzie. Może państwa ościenne podeślą patrol ?

 6. Oj nie raz jeździ straż miejska,a czasem policja również,zatem jana nie pisz takich bajek,że nigdy nie było.
  Proszę wybaczyć,ale to nie miasto by były tu patrole piesze bo odległości nie są na takie spacery- J&J to duży obszar.

 7. Zdecydowanie popieram postulat utworzenia posterunku Policji na terenie Julianowa i Józefosławia, które łącznie stanowią dostatecznie rozległy i zaludniony obszar. Przestępczość niestety rośnie, coraz częściej słychać o włamaniach, kradzieżach samochodów, aktach wandalizmu. Patrol z Piaseczna może co najwyżej przyjechać post factum i spisać zeznania, kompletny brak realnego wpływu na bezpieczeństwo. Najwyższy czas na realną zmianę i poprawę sytuacji, jeden Dzielnicowy niewiele tu pomoże, choćby miał najlepsze intencje…