kpppiaseczno policja waw pl

Policja szuka świadków wypadku, który wydarzył się na Puławskiej

Poszukujemy świadków potrącenia 14- letniej dziewczynki przechodzącej przez przejście dla pieszych w Piasecznie. Zdarzenie miał miejsce przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Kusocińskiego w dniu 23 stycznia br., około godziny 08.50.

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że kobieta kierująca ciemnoczerwonym lub bordowym nissanem, po zdarzeniu nie udzieliła rannej pomocy i odjechała. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna, prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło w dniu 23 stycznia 2017 roku około godziny 08.50 przy skrzyżowaniu ulicy Puławskiej i Kusocińskiego ( na wysokości sklepu Tesco ).

Z przeprowadzonych w tej sprawie ustaleń wynika, że przechodząca przez przejście dla pieszych 14- letnia dziewczyna została potrącona przez ciemnoczerwony lub bordowy samochód marki nissan. Początkowe numery poszukiwanego samochodu to WPI 33……..za kierownicą nissana znajdowała się kobieta. Po potrąceniu kierująca nie zatrzymała się i nie udzieliła pomocy rannej dziewczynie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku i danych osobowych kobiety kierującej nissanem lub jej miejsce zamieszkania proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 211, 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

KPP Piaseczno

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*