MPZP Józefosław fot. Gmina Piaseczno

Zebranie Wiejskie dotyczące zmian w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Józefosławia

Szanowni Państwo,

zapraszamy na Zebranie Wiejskie dotyczące nowego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).

Zebranie odbędzie się w stołówce ZSP w Józefosławiu przy ulicy Kameralnej.

W trakcie zebrania w dniu 07.02.17 w godzinach 19:30 – 21:30 będziemy zbierali jak również objaśniali Państwa uwagi do MPZP, które wpłynęły do nas w ostatnim czasie.

Każda Państwa uwaga i podpis są niezwykle ważne!
Prosimy o udostępnianie oraz przekazanie tej informacji wśród znajomych i mieszkańców Józefosławia.
Licząc na Państwa liczne przybycie pozdrawiamy serdecznie.

Źródło: Sołectwo Józefosław

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Józefosławia

Podoba ci się:

Komentarzy (11)

 1. Komu potrzebna jest droga , prostopadła do Wilanowskiej, tuż za płotem osiedla Villa Diamond????? Parę metrów dalej jest wygodna, nowa Cyraneczki? Ciekawi jesteśmy KTO wyszedł z tak idiotyczną propozycją…

  • Wydaje mi się, że akuratnie ta droga zawsze była w planach?

 2. Drogi są potrzebne wszystkim i to w dużej liczbie. Im więcej dróg, tym lepiej, bo ruch się rozkłada na różne ulice. To proste! Ale oczywiście, najlepiej protestować, bo pod nosem nikt nie chce aut, ale jeżdzić komuś pod oknem , jak najbardziej. Typowe, prawda? Czy to takie trudne do zrozumienia , że jak wieś się rozrasta to trzeba budowac drogi???

 3. dodam coś jeszcze – potrzebne drogi ale wg mnie jednak niepotrzebne płoty i ogrodzenia. Warszawski Ursynów – 140 000 ludzi i żyje od 30 lat. A tutaj ? bramy, ogrodzenia, siatki, szlabany, ograniczenia, zasieki, siatki, przeszkody, kamienie, barierki, łańcuchy, słupki ……..

  Rezygnujmy z zabudowy wysokiej wielorodzinnej, ciasno !!!!!!!!!!!! :)

  • Zgadza się, otwórzmy wszystkie tereny prywatne!!! tylko co z bezpieczeństwem..

 4. Ludzie Nie wycinajmy dróg z planu! jak jest jedna, to co zrobimy, gdy zostanie zamknięta na remont? Im wiecej dróg tym lepiej. A zresztą ci, ktorzy mieszkaną przy ruchliwych ulicach tez mają dośc. Ruch musi sie rozłożyć na rózne trasy.

 5. budujmy drogi – powinni przedłużyć Cyraneczki w stronę torów/Konstancina. Przecież jeszcze kilka osiedli i nie będzie jak przejechać po naszym Józku.

 6. Jak najwiecej nowych drog dojazdowych i.lokalnych.
  Ruch sie rozlozy!!!
  Nie wykreslac z projektu planu !

 7. Drogi muszą być budowane, im więcej tym lepiej a nie jedna i szeroka, bo to nic nie da. A Cyraneczki to jak najszybciej do Puławskiej i z drugiej strony do torów!

  • Nie będzie do Puławskiej- marne szanse. Od Osiedlowej w kierunku Puławskiej to tereny Lesznowoli, ciasno zabudowane i brakuje miejsca na drogę o 10m linii rozgraniczającej. A Lesznowoila nie będzie zainteresowana tą cześcią i wydaniem kasy na odszkodowania z tytułu wywłaszczeń. Wójt Lesznowoli bedzie budować po drugiej stronie Puławskiej gdyż tam mieszka gros wyborców…. Taka smutna prawda

 8. Puławska startuje być może w tym roku, trwa przetarg. A Lesznowola łaski nie robi – musi drogę wybudować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*