fot. Sołectwo Józefosław

Spotkania z Sołtysem i Radą Sołecką – protokół z zebrania w sprawie betoniarni

Spotkania Sołtysa i Rady Sołeckiej będą się odbywały w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 19.00 w budynku Klubu Kultury przy ul. Uroczej 14 róg ul. Cyraneczki.

Protokół z zebrania Rady Sołeckiej Józefosławia :

Więcej:

Zagospodarowanie Józefosławia według Burmistrza i Sołtysa

Wykaz uwag mieszkańców do MPZP Józefosław

Sołtys do radnych Józefosławia: „to co sobą zaprezentowaliście na sesji, jest uwłaczające pełniącej przez Państwa funkcji publicznej jako radnych! [..] uważam, że dopuściliście się perfidnej manipulacji”

1500 podpisów mieszkańców pod uwagami do nowego planu zagospodarowania przestrzennego Józefosławia

„Robert Widz wstrzymał się od głosu. Na pytanie czy poprze złożone wnioski formalne mieszkańców, radny nie udzielił odpowiedzi..” – protokół z zebrania wsi Józefosław

Szansa na sensowny plan zagospodarowania Józefosławia III

Zbieranie podpisów pod wnioskiem o zabezpieczenie terenów dla użyteczności publicznej

Przebudowa Geodetów ma się zakończyć 31 października 2018

Podoba ci się:

Komentarzy (18)

 1. Nie rozumiem, jak jakiś „geniusz” mógł wyskoczyć z taką inwestycją na terenie J&J
  jak betoniarnia. Proszę zobaczyć, jak wygląda teren na rogu Puławskiej i Geodetów,
  jaka uciążliwością komunikacyjną są betoniarki wyjeżdżające i przyjeżdżające do tzw. bazy.Ten pomysł nie mieści się w głowach myślących ludzi, kto jest jego tym „genialnym” autorem?

  • pewnie ktoś związany z developerką……ostatnimi czasy inwestycje (czyt budowalanka) rosną jak grzyby po deszczu w naszej okolicy. Po co wozić beton z daleka jak można ‘zza rogu’….

  • Zauważyłem że Soltys i Rada Sołecka jest bardzo skuteczna i aktywna i to się chwali ale czy czasem nie zabierają oni pracy Radnym, którzy powinni działać dla dobra nas wszystkich?

 2. Dobrze ze Józefosław ma działającą w interesie społecznym Radę sołecką i Sołtysa.

  • Gdyby Rada Sołecka i Sołtys działali w interesie społecznym, to MPZP dla tego terenu był dawno zmieniony. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno było walka z PSZOK.

   • I tu sie mylisz Lu, gdyby Burmistrz, Radni z tego i okolicznych terenów działali tak jak trzeba już dawno nie byłoby możliwości na tego typu interesy. Sołtys i Rada nie ma nic do tego! To wyżej wymienieni Państwo przespali temat. To dzięki Radzie Sołeckiej temat ujrzał światło dzienne i temat ruszył.

   • Dziękujemy szanownemu dobrodziejowi, który już od 20 lat robi nam dobrze… zupełnie bezinteresownie. P. Dąbek to wielki człowiek ‘kochaniuteńka/i”, który nigdy na nic nie miał wpływu i nie dopuszczał do zmian MPZP, które pozwalały deweloperom budować więcej mieszkań. Bo przecież on nigdy nie był zastępcą burmistrza ani starostą, a on ani jego żona nie mają ani nie mieli żadnych gruntów w Józefosławiu:) Normalnie filantrop…

    • Oooo ktoś czuje się zagrożony prawda? Kampania wyborcza się zaczęła, portkami trzęsiesz prawda? Ten który 20 lat działa, działał i działa bardzo dobrze a Ciebie żółć zalewa i dobrze. Mam nadzieje, że Dąbek wystartuje w wyborach bo na Was kochani radni patrzeć już nie możemy.

  • są świetni trzeba im przyznać, pomocni i ludzcy.

 3. Józefosław nie powinien głosować na burmistrza Lisa w najbliższych wyborach jeżeli nie zablokuje tej inwestycji.

 4. A co z tym bajzlem za Biedronka przy Geodetow?

  • I co z samą Biedronką? Ktoś wie czy/kiedy wróci?

 5. Pytanie do Sołtysa i Rady – kiedy zostanie uprzątnięte wysypisko śmieci za Fresmarketem do Cyraneczki – dziesiątki butelek, szkła, puszek i innych śmieci oraz panowie, którzy biesiadują w tym miejscu.

  • Jak weźmiesz się do roboty i sam posprzątasz!

 6. i kp albo jesteś totalnie niezorientowany w przepisach albo zainteresowany aby ta władza trwała dalej. MPZP to Gmina, sołtys czy starosta nic do tego nie ma.Pośledź trochę historię a szybko się zorientujesz ile p. Dąbek razy interweniował w sprawach psucia Józefosławia. i na koniec co Ty zrobiłeś oprócz tendencyjnej krytyki na rzecz naszej miejscowości.
  A jeżeli masz jakieś zarzuty to je podaj a nie zachowuj się jak tchórz. Poprostu wyjdż z nory.

 7. skater napisz to pytanie na stronie sołectwa, wtedy na pewno trafi do adresata.

 8. A co z nowym domem kultury w JJ ? Chodzi o budynek z Carrefourem

  • Jak to wyborco nie wiesz ? Deal zrobiony. Teraz wynajmujący powinni dogadać się z jakimś bardzo dobrym prawnikiem, żeby móc uzyskać porządny zwrot poniesionych kosztów przystosowania lokali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*