ul. Geodetów

W związku z budową ronda zamkną Wilanowską

Sołtys Jan Dąbek:

„W związku z pytaniami pragnę Państwa poinformować co się z tą inwestycją dzieje.

W chwili obecnej na ul. Energetycznej wykonywane jest odwodnienie, potrwa to jeszcze ok. 3 – 4 tygodni. Później otwarty zostanie tzw. bajpas, omijający roboty prowadzone na rondzie.

Bajpas poprowadzony zostanie starym przejazdem, wysypanym dawniej tłuczniem. Przez jakiś czas będzie czynny przejazd przez bajpas i ul. Wilanowską.

Niestety, po wykonaniu prac na odcinku łącznika Wilanowska – Energetyczna, zostanie zamknięta ul. Wilanowska.”

Podoba ci się:

Komentarzy (20)

 1. Ja pierdzielę, wszystko zamknijcie na raz! Tragedia jakaś !

  • Rok wyborczy. Stąd rozkopano co się dało. Nie tylko w Józefosławiu. Żeby wyborcy nie zapomnieli jaka to świetna władza była i zagłosowali na nią ponownie.

 2. A gdzie są radni?! Dlaczego nie walczą o szybsze ukończenie remontów ?!

 3. Ale na wiekszosci budow nic sie nie dzieje np.nowy odcinek Cyraneczki

 4. Sołtys boi się, że go nie wybiorą, taka troską o mieszkańców to nie naturalne. Było kilka lat temu zajmować się rozwojem gminy, to by wyglądała dzisiaj inaczej. Teraz tym zajmują się ci co potrafią to zrobić.

  • … i znowu by został na lodzie… Dobrze ze go w jakimś Prażmowie przygarnęli;) Tam pewni ich juz tak rozwinął, że go maja dość….

   • Najlepsze są te komentarze pisane minuta po minucie, wiadomo Sołtys ma prawdziwego hejtera. Ja na miejscu Sołtysa dobrałbym się temu hejterowi do dupy ;)

 5. nie rozmawiamy o sołtysie . rozmawiamy o robotach których nie ma.

  • jak nie ma, jak są?

  • wstań sprzed monitora i się rozejrzyj, nigdy tyle jeszcze nie było robione w JJ

   • No rozgrzebanej budowy Cyraneczki to ja bym placem budowy nie nazwał. Tam ostatniego robotnika to wymiotło z budowy już z miesiąc temu. Czekam kiedy zaczną rozkradać kostkę…

 6. To prawda…budowy rozpoczęte ,ale się nic nie dzieje….
  Gdyby szły to mielibyśmy ,,Miód Malina”…

 7. W warszawie takie remonty robi się 3 x szybciej. Ale jak wybiera się wykonawców którzy pracowników szukają na ulicy w Piasecznie to takie są efekty. Ostatnio ktoś napisał artykuł chyba na wwp jak to z ulicy zatrudnił się przy budowie drogi w piasecznie.

 8. Dokończcie Cyraneczki i to z obu stron!

 9. Dla wiedzy mądrali która hejtuje sołtysa.
  Sołtys a tak naprawdę Pan starosta Jan Dąbek każdego roku dał radę wybudować jeden odcinek ul. Cyraneczki i to w czasach kryzysu. Dawał radę sobie w jednym roku z wykupami działek, dokumentacją i realizacją. Teraz to dopiero ludzie zaczynają doceniać.Hejter nawet nie zna historii albo to jest ktoś z tej obecnej nieudolnej ekipy, którą jak najszybciej trzeba zmienić.

  • Sołtys Kierdziołek „pierdzistołek” – a nie żaden starosta…

 10. tak wiele dobra czynił dla owieczek swoich, a ludzie wilki go nie wybrali.

 11. Potwierdzam, na Cyraneczki robią jak nikt nie widzi, a że ludzie patrzą to nikt nie robi. Inwestycja stoi z robotą

 12. Na calej tej budowie trwa jedno wielkie popisowe opierdalactwo. Pod „Piotrem i Pawłem” w porywach -pracuje 1 koparka i ze 2 roboli . Reszty albo nie widac albo jak za komuny snuja sie po oklicy markujac prace. W efekcie rozpierdzielona rozryta ul. Geodetów, rozkopana Wilanowska przy centrum PiP , Energetyczna kompletnie rozbabrana i nie widac roboli. To juz pond 2 miesiace prac a oni sa w lesie caly czas. W Warszawie zapomniano by ze byla jakas budowa i remont -majac taki zakres prac i ponad 2 miesiace ekipy na placu. Dawno by bylo by skonczone. Ale w Piasecznie jak zwykle niedołestwo i totalny burdel i bardak !!!!