fot. Gmina Piaseczno

5. Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa

Po raz piąty Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław we współpracy z Gminą Piaseczno, organizuje dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa i okolic 5 Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa na dystansie 5 km.

Biegowi będzie towarzyszył Piknik Rodzinny oraz biegi dzieci na dystansach 400 i 800 m. Na Pikniku zaplanowaliśmy występy artystyczne, animacje dla dzieci, stoiska z ekologiczna żywnością, stoiska lokalnych firm oraz szkół i przedszkoli.

W tym roku, w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości bieg i piknik będzie „niepodległościowy”. Nawiązaliśmy współpracę z Ośrodkiem Karta, który realizuje obecnie projekt „Nieskończenie Niepodległa”. Dzięki tej współpracy na materiałach związanych z naszą imprezą ukaże się logo Nieskończenie Niepodległa, a na Pikniku będzie można obejrzeć wystawę pt. „Droga do niepodległości”.

Trasa biegu ulicznego w Józefosławiu

Impreza odbędzie się w niedzielę 17 czerwca 2018 w godz. 12.00-18.00 – podobnie jak rok temu – na terenie Politechniki Warszawskiej przy ulicy Ogrodowej 2 w Józefosławiu.

Zapisy na bieg odbywają się online, na stronie internetowej: www.datasport.pl. Cena pakietu startowego wynosi 40 zł/os, dla dzieci 20 zł/os.

Partnerami imprezy są: Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie Kondycja, PWiK Piaseczno, Magazyn Sąsiedzi oraz Ośrodek Karta.

Impreza jest współfinansowana przez Gminę Piaseczno, Fundusz Sołecki Józefosławia oraz sponsorów – firmy Makdom, Hexagon oraz Auchan.

Regulamin biegu: www.kondycja.com.pl
Fanpage biegu ulicznego: www.facebook.com/biegjj/

Źródło: Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (2)

  1. Zapis kosztuje już niestety 60zł :-(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*