Geodetów Józefosław

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Geodetów z Ogrodową

Ze względu na zamknięcie skrzyżowania ul. Geodetów – Wilanowska w Józefosławiu, od 16 lipca 2018 r. ulegnie zmianie organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Geodetów – Ogrodowa.

Sygnalizacja świetlna zostanie na stałe przełączona na pulsujące światło “żółte”, natomiast oznakowaniem pionowym zostanie ustawione pierwszeństwo przejazdu na drogach Geodetów i Ogrodowej. Tym samym część wschodnia ul. Geodetów stanie się wlotem podporządkowanym, tak jak ul. Granitowa. Zmiana ta będzie obowiązywać do udostępnienia dla ruchu kołowego budowanego ronda turbinowego.

Termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu może ulec zmianie i zależy od firmy, która przygotowuje oraz ma ustawić nowe znaki drogowe.

Źródło: Gmina Piaseczno

Więcej:

Drogowcy zamkną skrzyżowanie Geodetów/Wilanowska

Zmiana trasy 739

Podoba ci się:

Komentarzy (16)

 1. Rychło w czas…

 2. Zgadza się . Sam kilka razy zawracałem z powodu braku oznakowania

 3. Dlaczego park na Ogrodowej jest tak bardzo zaniedbany? Chwasty niedługo całkowicie zawładną tym naszym skrawkiem zieleni. Kto za to odpowiada?

  • … pewnie lepszy sort:)

  • Dzisiaj byłem ok 21 w parku. Prawie na każdej ławce alkohol. Młodzież jak i rodziny z dziećmi. Jedna matka ledwo siedziała na ławce, dzieci biegają, a tatuś lub fagas leje prawie na środku alejki. Żenada. A gdzie jest straż miejska? Ostatnio w dzień widziałem jak kobiecie wlepiali mandat bo mały piesek nie miał smyczy. W nocy pewnie się boją już wejść, bo podpita młodzież może nawrzucać.

 4. Może Pan Putkiewicz albo nasi radni? zgadłam ?

 5. Stałem dziś rano na Ogrodowej ponad 20 minut !!!!
  Masakra !!!
  Światła źle ( i chyba celowo) ustawione !!!
  Ok. kilkadziesiąt aut stało na Ogrodowej a tylko po 2 auta na Geodetów i na Granitowej.

  Kto tak zdecydował ???!!!
  Co za Kretyn???

 6. Dlaczego nie wyłączyli świateł??? Korek mega. Strata czasu…

 7. Próbował ktoś dzisiaj około 20 jechać cyraneczki ? Nowa ulica z odwodnieniem i potop że trudno przejechać, przy rondzie też masakra. Trochę to smutne że nowa inwestycja i źle zaprojektowana.

 8. Dzis jak zawsze po wiekszym deszczu nasza glowna arteria i sztandarowa inwestycja drogowa ostatnich stuleci – ul. Cyraneczki w polowie drogi pomiedzy Wilanowska i Ogrodowa stanela po kolana w wodzie. Ci kierowcy ktorzy odwazyli sie sforsowac ten odcinek i nie zawrocili jak wiekszosc jechali po chodniku. Nazwiska osob ktore dopuscily do wybudowania tego bubla powinny byc podane do publicznej wiadomosci by wyborcy nie pozwolili tym osobom tworzyc podobnych dziel w przyszlosci. Dosc juz braku odpowiedzialnosci za takie obsuwy.

 9. Główna przyczyna to brak odwodnienia ul. ogrodowej Wilanowskiej. Cała ta woda z tych ulic i nie tylko wpyla na Cyraneczki i ją zalewa. Gmina od lat z tym nic nie robi.

 10. Główna przyczyna to brak odwodnienia ul. Ogrodowej i Wilanowskiej. Cała ta woda z tych ulic i nie tylko wpływa na Cyraneczki i ją zalewa. Gmina od lat z tym nic nie robi.Z tego co słyszałam to także nikt jej nie konserwuje. Ot i co.

  • A co z pdwodnieniem Cyraneczki – niepotrzebne. Cos kogos sytuacja zaskoczyła ? Przeciez Cyraneczki powstawala jak Wilanowska i Ogrodowa juz od lat byly. Jat tak sie tlumaczyc to zaraz dojdziemy do wniosku ze winni sa niemieccy osadnicy ktorzy Jozefoslaw zalozyli i prawidlowego odwodnienia nie zrobili. Stop z ta demagogia.

 11. Problem ten sam od lat : BRAK RETENCJI i NIEWYDOLNA SIEC KANALIZACJI DESZCZOWEJ a co za tym idzie :
  - wadliwe pozwolenia wodnoprawne wydawane przez Starostę,
  - wadliwe uzgodnienia operatów wodnprawych oraz warunki podłączenia się do sieci kanalizacji deszczowej wydawane przez Gminę,
  - wadliwe projekty budowlane i PnB lub ZRID,
  - brak nadzoru nad realizacja ze strony Zarządcy Drogi – Gminy
  - oszczędności Gminy i Gen.Wyk.
  itd…

  Ponadto plan odwodnienia JJ stoi w miejscu od 20 lat !!!
  I jeszcze developeria otrzymuje PnB na budowę kolejnych blokowisk …podwyższając teren…

  • Ale przeciez Cyraneczki to inwestycja powiatu nie gminy. Ten odcinek przebiega wzdłuz rowu. Poza tym droge mozna bylo podniesc. Jak sie robi niecke (siodlo) na drodze i brak skutecznego odwodnienia tego odcinka to nie ma co zwalac winy na innych i dziwic sie ze woda stoi.

 12. na szczęście na Geodetów i Ogrodowej wyłączyli światła …