Apel do Burmistrza w sprawie autobusu 739

Wprowadzenie większych autobusów do taboru linii 739 wiąże się ze zlikwidowania pętli i utworzeniem przelotowych przystanków przy ulicy Kameralnej.

Niestety ZTM odstąpił od planów, które miały na celu ułatwienie życia mieszkańców podróżujących zatłoczonymi autobusami. Stało się tak na skutek sprzeciwu władz szkoły, rodziców i radnej Katarzyny Nowocin – Kowalczyk.

Wyżej wymienieni argumentowali swój wniosek tym, że utworzenie przystanków przy Kameralnej stworzy zagrożenie dla dzieci dojeżdżających do szkoły.

Szkoda ,że tak ochoczo nie piętnują rodziców, którzy stwarzają zagrożenie parkując zaraz za przejściem dla pieszych lub na całym odcinku chodnika, aż do pustego parkingu, na którym chyba nikomu nie chce się parkować.

Powstał pomysł, żeby autobus kursował ulicą Cyraneczki. Na razie nie jest to jednak możliwe, ponieważ brak chodników przy Julianowskiej ( na odcinku od Cyraneczki do Kameralnej) również zagraża bezpieczeństwu dzieci.

Tylko co może dać zmiana trasy autobusu ? Przecież dzieci i tak będą musiały pokonać przejście dla pieszych przy Kameralnej, żeby dostać się do szkoły.

Wielu mieszkańców jest oburzonych tym ,że odebrano im szansę na bardziej komfortowe podróżowanie autobusem w godzinach szczytu.

Jeśli chcą państwo, żeby na trasie 739 pojawiły się większe autobusy, to prosimy o wysyłanie treściwych maili do burmistrza na adres :

burmistrz@piaseczno.eu

Zapraszamy do udziału w poniższej ankiecie

Czy jesteś za zlikwidowaniem pętli 739 przy Kameralnej w zamian za wprowadzenie większych autobusów?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz na Jozefoslaw24 :

Józefosław mieszkanie

Józefosław mieszkania

Forum Józefosław

Dom Józefosław

Józefosław domy

Osiedle Józefosław

Józefosław segmenty

Józefosław segment

Józefosław kod pocztowy

Sprzedam mieszkanie Józefosław

Centrum Józefosław

Sedno

Piekut

Trio Development

Nasze Miasteczko Development

Queens Garden

Multi-Hekk

Super sam Supersam

Gmina Lesznowola

Szpital św. Anny w Piasecznie

Lidl Puławska

Rozbudowa Auchan

Kino Piaseczno w Piasecznie