49m2 w Centrum Piaseczna, ciche i spokojne osiedle z placem zabaw, monitoringiem i ochroną

Cena: 292000

Kontakt:
Piaseczno
tel.: 602 506 264
e-mail: pc_sale@wp.pl

Opis:

Mieszkanie położone przy ul. Nad Perełką w centrum Piaseczna. Wjazd na osiedle od ul. Jana Pawła. Osiedle posiada 24h ochronę, CCTV oraz jest ogrodzone. Osiedle posiada obszerny parking naziemny oraz plac zabaw dla dzieci. Z uwagi na lokalizację na osiedlu panuje cisza i spokój, a zarazem wszystkie udogodnienia (takie jak PKP, PKS, ZTM, apteki, bankomaty, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki) są w zasięgu ręki.

Do mieszkania należy miejsce garażowe pod budynkiem w cenie ok. 21.000zł. Istnieje możliwość zakupu mieszkania bez miejsca postojowego.

Czynsz za mieszkanie wynosi ok. 300zł (w czynszu znajduje się opłata za garaż, ochronę, 40zł zaliczka na wodę, fundusz remontowy oraz koszty utrzymania nieruchomości wspólnej).

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (kuchnia posiada okno), holu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Istnieje możliwość rozdziału kuchni od salonu.
W salonie znajduje się biblioteczka w zabudowie stałej, gniazdo RTV-SAT oraz przyłącze telefoniczne.
W kuchni znajduje się zabudowa stała ze sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, płyta grzewcza – ceramiczna). Dodatkowo kuchnia posiada „wysepkę” przeznaczoną na piekarnik.
W holu znajduje się szafa garderobiana (w zabudowie stałej, 3m długości).
W sypialni znajduje się szafa narożna (w zabudowie stałej, bardzo głęboka) z drzwiami rattanowymi oraz trzy wiszące szafeczki z drzwiami rattanowymi.
W łazience znajduje się prysznic z wahadłowymi drzwiami dwuskrzydłowymi, umywalka z szafeczką, wisząca szafeczka oraz misa wisząca w zabudowie podtynkowej.
Na podłogach znajdują się panele w kolorze brązowym (mahoń) oraz terakota brązowa (drewnopodobna).

Mieszkanie ogrzewane jest piecykiem gazowym, dwufunkcyjnym firmy Junkers ze sterowaniem elektronicznym
tj. programowanie wybranych temperatur, o wybranej porze dnia i nocy w wybrane dni tygodnia. W porze zimowej (-20 stopni) przy utrzymaniu 23 stopni w domu koszt miesięczny ogrzewania wynosi ok. 200zł. W porze letniej piecyk podgrzewa wodę, koszt miesięczny ok. 20-50zł.

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. Zainteresowanych proszę o kontakt bezpośredni.

Podoba ci się:
powrót