Kierowca-Dostawca

Cena: 14

Kontakt:
Piaseczno
e-mail: info.waw@tempusa.pl

Opis:

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Kierowca – Dostawca (sklep internetowy)
Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:
- załadunek transportu na auto służbowe,
- dostarczanie towaru do klienta indywidualnego,
- odbiór zwrotów i opakowań.

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B (minimum 1 rok),
- gotowość do pracy w godzinach 7:00-15:00; 14:00-22:00 oraz pracy w niektóre weekendy,
- znajomość topografii Warszawy i okolic,
- aktualna Książeczka Sanepidu,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na pełen etat,
- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: info.waw@tempusa.pl lub tel.: 731-737-888

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”