Kompletacja zamówień – sklep internetowy

Cena: Nieokreślona

Kontakt:
Piaseczno
e-mail: info.waw@tempusa.pl

Opis:

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

(praca również dla kobiet)
Miejsce pracy: Piaseczno

Czas pracy:
- praca 5 dni w tygodniu,
- 6 godzin z możliwością przedłużenia do 8,
- praca zmianowa: 06:00 – 12:00; 14:00-20:00.

Obowiązki:
- pakowanie i kompletowanie towaru na wysyłki,
- rozlokowanie towaru na magazynie,
- obsługa urządzeń magazynowych.

Wymagania:
- gotowość do pracy również w niektóre weekendy,
- umiejętność pracy w zespole,
- aktualna Książeczka Sanepidu.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- szkolenia i możliwość dalszego rozwoju,
- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie 3 miesięcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: info.waw@tempusa.pl lub tel.: 731737888

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”