Luksusowy, 3 pokojowy apartament, 2 balkony, 2 garaże

Cena: 480000

Kontakt:
Nad Strumykiem
Józefosław
tel.: 508 360 521
e-mail: kesja121@mail.comg

Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny 3 pokojowy apartament w Józefosławiu (72m2) .Nieruchomość jest położona na kameralnym osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną i monitoringiem., dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest skwer z placem zabaw dla dzieci.

Mieszkanie jest niezwykle zadbane, wykończone w nowoczesnym stylu z materiałów wysokiej jakości.Nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest gotowe do wprowadzenia się. Dodatkowym atutem apartamentu są dwa balkony w salonie i w jednej z sypialń, co daje wrażenie jeszcze i większej przestrzeni, także dzięki panoramicznym widokom z okien .Na każde piętro budynku przypada tylko jeden lokal.

Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu pod budynkiem, a także spora komórka ( ok.6m2) z oknem. Całość dodatkowo płatna 25.000 PLN.

Niebywałą zaletę Józefosławia stanowi połączenie infrastruktury typowej dla małego miasteczka ( liczne i różnorodne centra handlowe, ośrodki sportu i rekreacji, stadnina koni, korty tenisowe, restauracje i kawiarnie, mnóstwo niepublicznych placówek przedszkolnych i szkół o profilach muzycznych, językowych, a także Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum na ul. Kameralnej ( tuż przy osiedlu)) z bliskością natury: Lasu Kabackiego, który jest niewątpliwą gratką dla amatorów czynnego wypoczynku

KOMUNIKACJA MIEJSKA: 5 min. pieszo od osiedla usytuowany jest przystanek linii autobusowej 739, którą można się udać w kierunku Piaseczna, a także centrum Warszawy do ulicy Puławskiej, gdzie można się przesiąść, lub dojechać bezpośrednio w ok. 30 min. do stacji metra Wilanowska. SAMOCHODEM: do centrum Warszawy ( ok 17km) można dojechać ulicą Puławską, lub też kierując się na Konstancin przez miejscowość Kierszek, następnie Wilanów, Sadybę, Centrum w ok.30-40 min. * ROWEREM: przez Las Kabacki w 15-20 min. dojedziemy na Kabaty i dalsze części gminy Ursynów, gdzie można się przesiąść w metro.

Podoba ci się:
powrót