Mieszkanie 102m2, Józefosław, ul. Magnolii

Cena: 549000

Kontakt:
Magnolii
Józefosław
tel.: 608 598 324
e-mail: michal.mamos@yahoo.pl

Opis:

Sprzedam bezpośrednio duże, 3 – pokojowe mieszkanie (102 m2) w Józefosławiu na osiedlu Magnolii (Przy Lesie). W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia:
•    pokój dzienny (25 m2 / na podłodze mozaika parkietowa) połączony aneksem z kuchnią (10 m2) – ekspozycja okien południowo / wschodnia
•    sypialnia dzieci (18 m2 / na podłodze panele drewniane) – ekspozycja okien południowa / zachodnia
•    sypialnia rodziców (20 m2 / na podłodze mozaika parkietowa) z przynależną łazienką (5 m2) oraz garderobą (3,5 m2) – ekspozycja okien południowo / zachodnia
•    łazienka (7 m2) – ekspozycja okna południowa
•    pomieszczenie gospodarcze (2m2)
•    hall / korytarz w kształcie litery L (11,5m2 / na podłodze panele drewniane)
•    taras (6,5 m2)

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, dwu-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego (w budynku jest wydzielonych 6 mieszkań, na każdej kondygnacji znajdują się po dwa mieszkania). Istnieją dwa wejścia do budynku, jedno główne z instalacją domofonową, drugie (od strony garaży) otwierane z klucza. Do mieszkania przynależy garaż (jedno miejsce w dwu-stanowiskowym garażu), dzielony z sąsiadem. Istnieje również możliwość parkowania samochodów na zewnątrz przy drodze osiedlowej.
Na osiedlu znajdują się dwa place zabaw: jeden dla mniejszych dzieci, drugi dla większych. Do pełnej dyspozycji mieszkańców osiedla jest również budynek Centrum Rekreacji wyposażony w basen oraz siłownię (opłata za CR w czynszu).
Osiedle w pełni nadzorowane i monitorowane przez Ochronę. Przy wjeździe na osiedle sklep ogólno-spożywczy oraz przystanek komunikacji miejskiej (dojazd bezpośredni do Metra Wilanowska).

Mieszkanie częściowo „wyprowadzone” (większa część mebli została już przeniesiona) oraz gotowe do wprowadzenia „od razu” bez nakładów (ewentualne przemalowanie ścian). Istniej możliwość techniczna wydzielania dodatkowej, trzeciej sypialni po przestawieniu ścianek działowych. W korytarzu została wykonana ścianka z luksferów na ściance lekkiej z g-k w celu wydzielenia komunikacji (korytarza) – możliwość szybkiego demontażu.
Okna i parapety drewniane. Duża ilość okien sprawia, że mieszkanie jest dobrze doświetlone i jasne. Mieszkanie o wysokości ok. 2,8 m zapewnia bardzo dobre warunki dla wentylacji pomieszczeń (bardzo dobra wymiana powietrza).

Zapraszam do oglądania.
Kontakt pod numerem telefonu: 608-598-324

Podoba ci się:
powrót