NIANIA Z JÓZEFOSŁAWIA

Cena: Nieokreślona

Kontakt:
Józefosław
e-mail: innari@tlen.pl

Opis:

Wesoła, gadatliwa, młoda ciałem i duchem :) oraz bardzo aktywna niania poszukuje Podopiecznych.

Wykształcenie wyższe o kierunku pedagogicznym, 7 lat doświadczenia i dobre referencje od poprzednich pracodawców. Elastyczna czasowo, uczciwa.

Ogromny wachlarz zainteresowań, przede wszystkim SPORT (piłka nożna, wierna fanka FC Barcelony i Bayernu Monachium grająca amatorsko, zbierająca gadżety związane z ulubionymi klubami i piłkarzami), poza tym astronomia, geografia, grafika komputerowa, "Gwiezdne wojny", internet.

Poszukiwana praca na pół etatu (na popołudnia) do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Odbiór dziecka/dzieci z placówki, powrót do domu. Wspólne odrabianie lekcji, cierpliwe i wesołe utrwalanie wiedzy (z którą pociecha sobie nie radzi) kreatywne zabawy, dużo ruchu -najlepiej na boisku z piłką :) , dzielenie zainteresowań i rozwijanie nowych, przygotowanie i podanie posiłku, sprzątanie (zwłaszcza po wspólnych zabawach).
Praca w godzinach 13:00-20:00 (elastycznie), w razie choroby dziecka od rana do wieczora. Wszystko do wspólnego ustalenia.

Mieszkam przy ul. Geodetów, nie jestem zmotoryzowana, nie straszę wyglądem :)
Do tej pory opiekowałam się 9 dzieci (2 dziewczynki, 7 chłopców) w wieku od 0,5 roku do 11 lat. Podopieczni stanowili parkę lub trio.

Zapraszam do współpracy i dziękuję za zainteresowanie.
-Magda

Podoba ci się:
powrót