!!!OKAZJA segment na sprzedaż!!! 150m2

Cena: 550000

Kontakt:
Kanadyjska
Warszawa
tel.: 604271508
e-mail: nieruchomosci@barbara.oferty.net

Opis:

O K A Z J A !!! BEZKONKURENCYJNA OFERTA !!! ZAMIEŃ MIESZKANIE W BLOKU NA SEGMENT w JÓZEFOSŁAWIU ! W rejonie ulicy Wiejskiej !!! Polecamy wszystkim, którym marzy się kawałek własnej działki, nie ograniczającej się do wyjścia na przyblokowy teren !!! Idealny dom dla rodziny wielodzietnej ! 5 pokoi, budynek z 1997r.
Segment (środkowy) położony jest na kameralnym, cichym osiedlu, niedaleko wylotu na ul.Geodetów i dalej Puławską, tj. na trasę do Centrum Warszawy, tylko 10 minut spacerem do ul.Puławskiej, gdzie znajdują się przystanki autobusowe w kier. Centrum. (dojazd do metra – stacja Wilanowska ok.15 min.). Cale osiedle tonie w zieleni i ciszy, a domy tworzą ładny nowoczesny kompleks mieszkaniowy. Osiedle jest ogrodzone ze wszystkich stron, co zwieksza jego bezpieczeństwo. Wjazd przez bramę z ochroną – automatycznie otwieraną. Drogi na terenie całego osiedla są wyłożne ozdobnym kamieniem. Dodatkowym atutem domu jest taras i ogródek, idealne miejsce do wypoczynku, bezpiecznej zabawy dla dzieci i grillowania, z niewielkim nakładem pracy na utrzymanie ogródka. W segmencie można zamontować kominek, na podłogach olejowany parkiet, nowe okna PCV, na dachu blachodachówka, na każdym poziomie ok.50m2. Na parterze kuchnia +salon+garderoba+wc; na piętrze -2 sypialnie z garderobami + łazienka z wanną; w przyziemiu – 2 pokoje z garderobą + łazienka+pom.gospodarcze !
Parkowanie przed budynkiem ! Opłaty adminictracyjne co miesiąc ok.300 zł (ochrona, sprzątanie, lampy osiedlowe itp), eksploatacja segmentu od 2 osób – latem ok.130 zł, zimą ok.700 zł.
Ze względów rodzinnych dom do sprzedaży – w rozliczeniu możliwość zakupu mieszkania 2- pokojowego (ok. 40 m2)-TYLKO na parterze z ogródkiem, najchętniej na Mokotowie lub Ursynowie !
POLECAMY !

Podoba ci się:
powrót