Piaseczno – personel marketu budowlanego

Cena: Nieokreślona

Kontakt:
Piaseczno
e-mail: beetsma.ps@gmail.com

Opis:

Agencja Pracy Tymczasowej Beetsma, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5169 poszukuje personelu dla swojego Klienta do marketu budowlanego na terenie Piaseczna.

Poszukujemy:

- osób do obsługi działów budowlanych, metalowych, hydraulicznych, drzewnych etc.,
- magazynierów do przyjęcia towaru.

Wymagania:

- podstawowa wiedza o asortymencie oferowanym w markecie budowlanym,
- chęć do pracy i zaangażowanie,
- punktualność i dyspozycyjność.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych obiektach handlowych

Obowiązki:

- obsługa Klienta,
- dbanie o porządek na powierzonym dziale,
- wykładanie towaru na półki,
- dbanie o wygląd ekspozycji,
- przyjmowanie dostaw.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- regularne i terminowe wynagrodzenie w systemie miesięcznym,
- elastyczną formę zatrudnienia oraz możliwość współpracy przy kolejnych projektach