Piękny dom w Zalesiu

Cena: 1990000

Kontakt:
Jana Kazimierza
Piaseczno
tel.: 604 473 624
e-mail: hubciobsk@wp.pl

Opis:

Bezpośrednio!!!!
Piękny, rozłożysty dom z użytkowym poddaszem, położony w wyjątkowo cichej, malowniczej okolicy Zalesia Dolnego, na ulicy Jana Kazimierza 13. Bardzo ładnie zagospodarowany, zadbany ogród z systemem automatycznego nawadniania. Działka o powierzchni 1500 m2, przed domem duży podjazd z kostki na kilka samochodów.

Dom składa się z:
Parter: duży, ok. 60 metrowy salon z kominkiem, dwie kilkunastu metrowe sypialnie, przestronna kuchnia z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym (spiżarnia, pralnia), duża łazienka z narożną wanną oraz kabiną prysznicową, oddzielne WC, dwa przedpokoje, wiatrołap, garaż na dwa samochody oraz garderoba.
Poddasze: dwa pokoje, łazienka z kabiną prysznicową, pomieszczenie użytkowe nad garażem do własnej aranżacji oraz nieużytkowy stryszek.

Dom posiada również piękny taras otoczony zielonym ogrodem – idealny na rodzinne posiłki.

Na terenie działki znajduje się także budynek gospodarczy utrzymany w stylistycze domu do dowolnego wykorzystania.

W pobliżu tereny rekreacyjne (las, jeziorko, górki Szymona, ścieżka dydaktyczna z miejscem do zabaw i rodzinnych pikników w Zalesiu Górnym), przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklepy, przystanek komunikacji miejsciej. Dogodny wyjazd z domu w kilku kierunkach.

Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia nieruchomości i negocjacji ceny.

Więcej info (zdjęcia) na stronie www.versusgroup.pl

Podoba ci się:
powrót