Praca dla kierowcy kat. B

Cena: Nieokreślona

Kontakt:
Piaseczno
e-mail: rekrutacja@maczfit.pl

Opis:

Maczfit Foods jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce.

Poszukujemy: Kierowcy kat. B

Miejsce odbioru paczek: Szymanów (Baniocha) pod Warszawą
Dojazd: 20 minut z Warszawa Wilanów; 5 minut z Konstancin Jeziorna

Zakres obowiązków
· Praca przy transporcie pakietów cateringu dietetycznego w godzinach 18:00 – 04:00
· Załadunek i rozładunek towaru
· Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji

Wymagania
· Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
· Prawo jazdy kat B
· Badania do celów sanitarno – epidemiologicznych
· Dyspozycyjność, uczciwość, motywacja do działania

Oferujemy:
· zatrudnienie na podstawie umowy B2B – firma doradza w obsłudze księgowej oraz ponosi koszty prowadzenia księgowości
· Koszyk benefitów ( opieka medyczna, pakiet multisport, ubezpieczenie na życie)
· Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi firmy ( dieta pudełkowa, programy dietetyczne itp.)
· Bardzo dobra atmosfera pracy oraz realny wpływ na działania i rozwój firmy
· Możliwość rozwoju osobistego i szereg wyzwań zawodowych

kontakt telefoniczny: 788 908 688