Recepcjonista/ka

Cena: Nieokreślona

Kontakt:
Piaseczno
tel.: 228699700
e-mail: s.gajewska@pba.com.pl

Opis:

Dla firmy Hormann Polska Przedstawicielstwo Warszawa,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka
Miejsce pracy: Piaseczno

Nasz Klient oferuje:
- Umowę o pracę
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16
- Stałe wynagrodzenie oraz premie kwartalne
- Możliwość rozwijania swoich umiejętności
- Możliwość korzystania z benefitów
- Niezbędne szkolenia
- Przyjazną atmosferę pracy

Oczekujemy znajomości języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację.
Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Przed przekazaniem Twoich danych do potencjalnego pracodawcy zostaniesz poinformowany o nazwie potencjalnego pracodawcy oraz zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia. Więcej informacji: Polityka prywatności

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 459

Podoba ci się:
powrót