wynajmę mieszkanie 70m, odmalowane, czyste, umeblowane, z AGD i WIFI

Cena: 1400

Kontakt:
Tulipanów 48
Józefosław
tel.: 794909339
e-mail: trzaskowska.e@gmail.com

Opis:

Cena negocjacyjna.Kaucja 2-ratalna z płatną I-ratą z góry-z całkowitą zapłatą przy:2-4 os,=1200zl,5-6os-po 300zł/os.Media licznikowe płatne na koniec każdego miesiąca. Nieodpłatnie :internet,pralnia, ogródek, trzy miejscaparkingowe , w tym jedno na terenie ogrodzonym. Wywóz segregowanych odpadów w cenie za mc=9 zł od osoby.
Mieszkanie na parterze bliźniaka , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Tulipanów 48 za Auchan jest: *przeznaczone do wynajmu (nie zadlużone i nie do sprzedaży!) dla/do 6 osób * wynajmowane na zawiązywaną umowę z dołączonym inwentarzem oddanym do użytku na czas najmu Najemcom * wyposażone w AGD ,meble,przedmioty codziennego użytku, tak jak na załączonych zdjęciach * łatwe do utrzymania porządku: z polożoną na ścianach w kuchni i w łazience glazurą i podłogami wylożonymi we wszystkich pomieszczeniach terakotą * z gazowym ogrzewaniem pomieszczeń i wody * wyposażone w osobne liczniki na media * gotowe do zamieszkania od zaraz.
Szczegółowy opis -dwa odświeżone,(32m i 23m)ciepłe, przestronne , nieprzechodnie pokoje, usytuowane są po obu stronach przedpokoju, z kuchnią, z łazienką /z dodatkowym pomieszczeniem pralni – suszarni (20 m),z miejscem na 4 rowery na bocznej, wejściowej klatce schodowej .
kont 794909339

Podoba ci się:
powrót