Józefosław

Konkurencja poliszynela dla Sołtysa Jana Dąbka ?

Redaktor naczelny jedynej słusznej, rzetelnej i najwyższej rasy kultury gazety lokalnej dla sąsiadów z Józefosławia, w kwietniowym numerze z pewną dozą nieśmiałości lobbuje swoją kandydatkę na Sołtysa.

Pan naczelny Sut (prywatnie mąż radnej z Józefosławia Katarzyny Kszyszkowskiej-Sut) na stołku sołtysa upatruje swoją koleżankę, reprezentantkę rady sołeckiej i inicjatorkę stowarzyszenia „Pomysł na Józefosław” (pozostałymi inicjatorami stowarzyszenia są m.in. radny Robert Widz, radna Katarzyna Krzyszkowska-Sut oraz sam naczelny), a prywatnie dobrą znajomą radnych (w szczególności pana radnego).

W takim razie są duże szansę na to, że wieloletni sołtys Józefosławia Jan Adam Dąbek, będzie miał mocnego kontrkandydata. Janowi Dąbkowi wielokrotnie zarzucano, że został sołtysem przede wszystkim dzięki głosom oddanym przez rodzinę i znajomych.

Czy lepszym sołtysem będzie pani, którą wybierze kółko wzajemnej adoracji złożone z radnych oraz ich ziomków ze stowarzyszeń i lokalnej gazety ? Chyba mimo wszystko Józefosław potrzebuje równowagi, którą paradoksalnie może zapewnić nam tylko Jan Dąbek.

Rada Sołecka kadencja 2012-2016

Sołtys – Jan Dąbek

1. Elżbieta Gostkowska
2. Elwira Dworak
3. Felicja Drogowska
4. Anna Czerwieniec – od X. 2013
5. Marek Kloc
6. Paweł Michalak
7. Andrzej Bogdaniuk
8. Krzysztof Wojciechowski

Więcej:

Kim są radni z Józefosławia i Julianowa ?

Wybory na Sołtysa Józefosławia – trochę informacji związanych z kandydatem.. jedynym ?

” Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia ” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

Podoba ci się:

Komentarzy (32)

 1. Każdy będzie lepszy!!! Temu Panu już dziękujemy, przez tyle lat wystarczająco wykazał się nic nie robieniem.
  Czas na nowe prężnie działające lokalne inicjatywy, i niech to WAS boli jak najbardziej:) Nowi lokalsi górą!!

 2. Czy to prawda, że ta urocza buda przy szkole należy do Pana Sołtysa?

  • Bzdura

 3. lokalny Sherlock:)

  • A ty lokalny dr jekyll and mr hyde

 4. Pan Dąbek miał wiele lat żeby się wykazać. Ale oprócz „wieczoru seniora” nic więcej nie dokonał.
  Teraz jest czas dla kogoś innego.
  Czas wreszcie na zmianę Sołtysa!

  • A ja to co zjawa? :-)

 5. Wybieram Dąbka :-) On przynajmniej ma jaja ;-)

 6. Ludzie w jakim Wy Świecie żyjecie , może Dąbek ideałem nie jest , ale lepszy Dąbek niż partnerka Widza !!!! Nie widzicie że dwie rodziny chcązawładnąć Jozefosławiem ?? Pan Sut jako naczelny propagandowej Tuby Pani Sut I Pana Widza , a teraz jeszcze partnerka Pana Widza jako Sołtys !!!! Brawo Wy!!!! Albo znajdźcie alternatywę , albo głosujcie na Dąbka !!!!

 7. Sołtys się postawił budowie PSZOKU więc trzeba go wymienić… A jak go sobie wymienimy to i PSZOK przy Józku postawimy :) Jak nie kijem to pałą ! Ludzie jeśli zależy Wam na Waszej wsi, idźcie i głosujcie na tego który od lat wie co tu jest grane. Na tego który tu mieszka i tak jak nam zależy na Józku! Głosujcie na Dąbka !!!

 8. Ale jaja świetny artykuł !!! Dziękuje !!!

 9. Proponuję, aby każdy z kandydatów przedstawił krótki program i wizję rozwoju J przed głosowaniem.

  Sołtys największego sołectwa w Gminie to musi być szanowana i mocna persona a nie ciamcia ramcia.

 10. jedna ciamcia ramcia sołtysuje tutaj 30 lat i nic z tego dla okolicy nie ma. Czekamy na nowych, co mają pomysły chęci i zapał do zmiany okolicy. Wiecęj zrobili przez ostatnie 3 lata niż ciamcia ramcia przez 30

  • Nowy proboszcz na sołtysa.

  • zgadzam się w 100%, każdy inny tylko nie Dąbek.

   • Zgadzam się w 100% tylko Dąbek i żaden inny!

    • Jakiś burak podszywa się pode mnie.
     Panu Dąbkowi już dziękujemy.

     • Dziękujemy za pszok przy oczyszczalni.

      • Krzysiek Palak z Kwadratowej też był przeciw PSZOK.

      • tam gdzie jego miejsce oczywiście! :)

     • Dziwne odnoszę takie same wrażenie ! ;-) Dąbkowi dziękujemy i prosimy o jeszcze! :-)

  • z deszczu pod rynnę! To dopiero ciamcia ramcia będzie ! ;-)

 11. Brawo w końcu ktoś napisał prawdę!!!

 12. Błagam nie glosujcie na Dabka!

 13. daj bargol na mszę. chociaż raz.

 14. A ja na Jana Dąbka zagłosuje bo go z całego serca miłuje :)

 15. o masz ile tutaj jest hejterów, zamiast tak hejtować zrobilibyście coś, a nie tylko ta zazdrość przez was płynie, nic nie robi połowa z tego hejterstwa oprócz pisania w internecie bzdur, pewnie druga połowa to ta sama osoba, a jeszcze reszta najchętniej zagłosowała, by na Łukasza K. po tym co zrobił. Józek napisał, że miał wiele lat zeby cos zmienic, a Ty co zrobiłeś? pewnie Ci się nawet sprzątać klocka po psie nie chce, a potem wychodzą kwiatki, że na spacer nie można wyjść po naszym parku z pupilami. chciałbym zobaczyć część z was jako sołtysa, a zwłaszcza tych najbardziej złych i zazdrosnych, dopiero by był ubaw po pachy.

 16. wypróżnianiu się w miejscach publicznych mówimy STOP

 17. Akurat bardzo dużo zrobił i zainteresowani wsią doskonale o tym wiedzą. Tyle, że nie biegnie do komputera i nie chwali się tym na lewo i prawo, jak to zrobiło się teraz modne bardzo. A co zrobili Ci nowi „lokalsi”? Rozejrzeli się, spojrzeli gdzie się wprowadzają czy na prawdę myśleli, że to nowa dzielnica Warszawy. Jakoś przed istnieniem osiedli, nie było w ogóle mowy o problemach typu: zalane ulice, brak chodników, korki itd. Chyba wybierając tą lokalizację widzieli jak to wtedy wyglądało a jak wygląda teraz. Wszystko idzie do przodu i dla nowych, jak i dla starych mieszkańców. Tyle, że nowi sąsiedzi, nagle mają wielkie „ale” i nic im nie odpowiada. Sami nic nie robią, nawet nie przyszli na wybory a do gadania głupot i pretensji to są pierwsi. Prawda jest taka, że zmiany należało wprowadzić przez napływ ludzi. Nie mieszkacie tutaj sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*