XXI Wieku

Odwodnienie na miarę XXI Wieku …

Gratulujemy wykonawcy, który wybudował ul. XXI Wieku w Józefosławiu, a w szczególności godne podziwu rozwiązania kanalizacyjne.

Słowa uznania należą się również wydziałowi inwestycji Urzędu Gminy Piaseczno, który nadzorował projekt i dbał o odpowiednie tempo prac.

Odwodnienie ul. XXI Wieku – Józefosław 25 maja 2013 :

Więcej na temat ul. XXI Wieku :

Brak zgody na odwodnienie ul. XXI Wieku

Zamieszanie związane z ulicą XXI Wieku

Szczegóły dotyczące Wilanowskiej i XXI Wieku

Ulica XXI Wieku – szczegółowe informacje

Nasze priorytety : Julianowska, Cyraneczki, XXI, Wenus, Wilanowska, Ogrodowa, autobus nocny i lokalny

Budowa XXI Wieku idzie zgodnie z planem

Droga na miarę XXI wieku


Podoba ci się:

Komentarzy (16)

 1. Miało być lepiej a wyszło jak zawsze :(

 2. Hmmm… tzn miałeś na myśli że firma Mabau nie podpisała umowy bezmyślnie:( Bo gmina Piaseczno to tylko takie podpisuje…

  • Może to przez te wysokie progi ? :)

 3. Jak jest deszcz to musi zalewać. Odwieczne prawo natury.

 4. A może by tak zmienić nazwę ul.XXI wieku na ul.wenecka, albo ul.nad kanałem. I będzie po sprawie. Jeśli jedynym kryterium przy wyborze firmy jest cena, to takie mamy potem odwodnienia, drogi, stadiony… I taki pewnie będzie wywóz i utylizacja śmieci, bo w Piasecznie też wybrano najtańszą ofertę.

  • Eee, to raczej zdzicho albo któś mu bliski jest na etacie u nich:)

 5. Grudzień 2012


  ul. XXI Wieku – grudzień 2012ul. XXI Wieku – grudzień 2012
  Droga na miarę XXI wieku
  Grudzień 17, 2012

  Infrastruktura Józefosławia została zasilona nową drogą z prawdziwego zdarzenia. Mowa o ulicy XXI Wieku, o którą mieszkańcy zabiegali od kilku lat. Dzięki chodnikowi piesi mogą bezpiecznie i suchą nogą dotrzeć do Wilanowskiej lub Julianowskiej. ‘

 6. A może wykonane odwodnienie na tym odcinku jest OK ale woda z jakiegoś powodu nie ma ochoty odpłynąć. Być może jest coś niedokończone albo schrzanione w innym miejscu a że XXI jest w dołku to woda wyłazi tu a nie gdzie indziej. Po deszczu woda w sobotę stała również tradycyjnie na Geodetów oraz na Osiedlowej zresztą tam stoi pewnie do dziś bo jedyna szansa żeby zniknęła z tego miejsca to odparowanie a pogoda nie sprzyja.

  • Prawdopodobnie problem tkwi w projekcie. Monitorowaliśmy to razem z mieszkańcami jeszcze na etapie uzgodnień. Mówiliśmy, ze przy gwałtowniejszych opadach mogą nastąpić takie właśnie sytuacje, z jaka mamy obecnie do czynienia. Tłumaczono nam, ze uprawiamy czarnowidztwo. Pod ulica jest zamontowany kolektor, który byc może jest Ok, ale wpada do zbiornika w Julianowskiej, łącząc rurę o dużej średnicy z rurą o znacznie mniejszej. Gmina miała wykonać dodatkowe odwodnienie z tej ulicy odprowadzające wodę do rowu przy Energetycznej. Niestety, pomimo wielu rozmów niewiele dziele się w tym temacie. Jak widac czarny scenariusz właśnie się sprawdza. Informacje przesłałam juz do burmistrza i wydziału inwestycji. Będę dzisiaj w urzędzie i porozmawiam, co urząd zamierza zrobi w tym temacie.

 7. Wilanowska również obrodziła nie tylko w wodę ale w kretynów zapierd..zielających po rozlewisku z 60km/h !!!

 8. Nie liczył bym że te beznadziejne władze Piaseczna doprowadza do skutecznej naprawy. Wykonawca powie ze zrobil wg projektu, projektant swoje i skonczy sie na zrzucaniu winy.
  Pytam sie kto poniósł konswkwencje w urzedzie piaseczna za nieudolna iwestycję -czytaj złe przygotowanie do inwestycji chodników na Julianowskiej.
  Jakim prawem przez nierobów i partaczy mamy cierpiec ?????

 9. Tutaj ważne są dwie sprawy:

  1) Pozwolenie na budowę ulicy XXI wieku było wydane w trybie warunkowym. Do końca tego roku Burmistrz zobowiązał się do przekopania rowu odprowadzającego wodę do ulicy Geodetów. Bez tego rowu takie sytuacje będą się zdarzać.

  2) Ostatnia kałuża w większości spowodowana była przez pompowanie wody (na trzy pompy) wprost na ulicę XXI wieku przez właściciela wielkich magazynów na końcu ulicy (od strony Julianowskiej). Jakby co, mam pełna dokumentację filmowo/zdjęciową. Myślę, że dla przykładu trzeba by nałożyć jakąś karę.

  • Starosta miał rację.
   Pani Radna pani razem z burmistrzem obiecali staroscie, ze wybudują odprowadzenie do rowu w kierunku geodetów. I co dalej proszę o odpowiedż.

   • ala@ ja coś obiecywałam staroście? :) Nie mam żadnych uprawnień, aby zaciągać zobowiązania w imieniu gminy, to po pierwsze. Po drugie, tak się złożyło, ze wspólnie ze mieszkańcami ul. XXIw i starosta wymogliśmy na burmistrzu wybudowanie dodatkowego odwodnienia. Gmina ma na to 2 lata.
    Zanim coś się skomentuje, warto najpierw poznać fakty. Niestety nie pierwszy raz na tym forum ala@ mija się z faktami.

 10. Pani coś z tym zrobi nie atakuje mnie. Jasne tylko gadanie nic z konkretów

 11. Titan Gel jest w pełni bezpieczny. Stosując żel według zaleceń nie musimy obawiać się żadnych skutków ubocznych. Preparat został przetestowany przez wiele instytucji jak również wielu użytkowników. U nikogo nie pojawiły się żadne powikłania, jak również nikt nie narzekał na jakiekolwiek alergie. http://przegladtowarow.com/srodek-powiekszenie-penisa-titan-gel-opinie-uzytkownikow-polsce.html Wiele osób uznaje Titan Gel ze średni mówiąc, że jako tako poradził sobie w problemach z erekcją i niskim libido, jednak nie wpłynął na rozmiar penisa. Szukasz antidotum na „męskie” problemy? Kliknij tutaj, by przejść do przeglądu topowych produktów na powiększenie penisa. NA SEKS SWOJEGO ŻYCIA! Penis dłuższy nawet o 4 cm Objętość członka zwiększona aż o 60% Dłuższe i bardziej intensywne stosunki Zwiększona wytrzymałość podczas zbliżeń Kup teraz.