ul. Działkowa / Kierszek - 2015 r.

Piaseczno gotowe do współpracy z Konstancinem w sprawie Działkowej

Spytaliśmy Łukasza Wylezińskiego z Urzędu Piaseczna, o to czy są szansę na remont Działkowej we współpracy z gminą Konstancin :

” Uprzejmie informuję, że ta droga należy do Konstancina, i to gmina Konstancin jest odpowiedzialna za jej bieżące naprawy. Granica gmin przebiega nie przez drogę ale po działkach znajdujących się poza obrysem drogi (sama droga jest na terenie Konstancina). My nie możemy zlecać żadnych zadań na terenach, które nie są naszą własnością.

W związku z tym, że z ul. Działkowej korzystają mieszkańcy obu gminy, gmina Konstancin zwróciła się do nas z prośbą o partycypację w kosztach ewentualnej inwestycji przebudowy tej drogi. Chcąc poważnie ustosunkować się do tej propozycji poprosiliśmy gminę Konstancin o przedstawienie konkretnych kosztów i planów jej przebudowy. Takie opracowanie powinien przygotować zarządca drogi. ”

Interpelacja z dnia 17.04.2013

Dot: ul. Działkowa w Józefosławiu

Po raz kolejny proszę o PILNE!!! załatanie dziur na ul. Działkowej w Józefosławiu. Uszkodzenia w drodze są tak duże, że dochodzi do urwania kół w pojazdach.

Z poważaniem
Katarzyna Nowocin-Kowalczyk
Radna Gminy

Więcej na temat Działkowej :

Urysnów vs …

Starosta o Działkowej

Gminie Konstancin nie zależy na ul. Działkowej

Burmistrz Piaseczna zastanowi się nad współfinansowaniem modernizacji Działkowej

Remont Działkowej


Podoba ci się:

Komentarzy (3)

  1. Boże jak mnie to wkurza, klejenie, lepienie, ciągła prowizorka!!!! Nie można zrobic raz a porządnie!!???!! Wiem, że zaraz będą głosy, że a to nie nasze, a że działki, generalnie że się nie da. Sorry za nerwy, ale niestety czasami człowiek nie wytrzymuje…..

  2. POLSKA :)

  3. To jeszcze pikuś. Przejedźcie się ul Głowackiego – jadąc od Ogrodu Botanicznego w Powsinie do torów i dalej prosto: istny rajd DAKAR (więcej dziur jak jezdni). Tam też powinna być całkiem nowa nawierzchnia – bo łatanie starczy może na … tydzień albo do pierwszego deszczu*. A końcówka tej drogi to… granica gmin K-J i P-no!!!!
    * zależy, co wystąpi pierwsze.