Wilanowska objazd 1

W grudniu drogowcy zamkną Wilanowską

Gmina Piaseczno informuje, że od dnia 1 grudnia 2016 r. nastąpi zamknięcie ulicy Wilanowskiej w Józefosławiu na odcinku od ul. Kameralnej do ul. Działkowej.

Zamknięcie odcinka ulicy spowodowane jest z rozpoczęciem budowy urządzeń infrastruktury podziemnej wykonywanych w ramach zadania „Budowa ulicy Wilanowskiej w Józefosławiu„ (Zamknięcie nie dotyczy mieszkańców przedmiotowego odcinka ulicy – którym zostanie zapewniony dojazd do posesji).

Wszyscy pozostali uczestnicy ruchu kołowego zostaną skierowani objazdem, który poprowadzono ulicami : Cyraneczki, Ogrodowa i Działkowa. W związku z powyższym 1 grudnia 2016 r. zostaje wdrożony poniższy projekt czasowej organizacji ruchu.

Źródło: Gmina Piaseczno

Więcej:

Wilanowska będzie może w 2017 … na razie jest bajoro

„Projektowanie ul. Wilanowskiej … przystąpić w styczniu-lutym 2015r. do budowy drogi” ???

Wilanowska bliżej niż dalej, ale kiedy ?

„Ludzie odbierajcie te listy polecone !” – Radny apeluje do mieszkańców w sprawie Wilanowskiej

Sprawdź co, gdzie i kiedy (może) wybudują w Józefosławiu

Podoba ci się:

Komentarzy (28)

 1. O cuuurfa…

 2. Ale do kiedy będzie zamknięte ?
  Przecież pogoda nie sprzyja pracom .

  Coś mi się zdaje ,że Generalny Wykonawca chce zafundować nam rozpierduchę tj. rozkopią i zejdą z budowy ,aż do wiosny …
  Tak , jak to miało miejsce przy budowie skrzyżowania : Cyraneczki/ Julianowska

 3. Julianowska/Cyraneczki jest robiona i nawet przejezdna, a Wilanowską zrobią najdalej do Maja. Więcej optymizmu i pozytywnego nastawienia, ile można narzekać!

  • A cyraneczki do w stronę Warszawy to co!? Doda Dupa Duda?!

  • Na tym forum narzekanie to coś więcej niż sport narodowy. Nic się nie robi źle, coś się dzieje też źle… a nawet gorzej, bo nie mogę ponarzekać że się nic nie dzieje! Szkoda z nimi polemizować – banda frustratów:(

   • Zupełnie jakbym czytała wypowiedzi Pani Katarzyny Krzyszkowskiej-Sut…

   • Tylko dlaczego to „coś się dzieje” nie jest jakoś sensownie zaplanowane?:
    1.Po co rozkopywać ulicę jak zaraz mrozy przyjdą i robota będzie stać.
    2.Jeśli na powyższe jest odpowiedź:”Bo tak” to dlaczego np. nie została wysypana tłuczniem i wyrównana równoległa ulica Spacerowa?

    • Bo to sut pewnie pod fikcyjna nazwa i obserwator widz pewno :)

 4. maść!!

 5. Idealny przyklad planowania, Geodetów, Krótka, Cyraneczki – dupa palcem nie kiwną! Osiedlowa z torem przeszkód! Wilanowska rusza, a my to chyba saniami Mikołaja po Józku będziemy jeździć!

 6. A rondo na skrzyżowaniu ul. Julianowskiej z ul. Działkową to co !? Plany i uzgodnienia z Gminą Konstancin były a teraz co!? Gmina wycofuje się rakiem!?

 7. Dobrze, że robią tylko pora roku nie jest właściwa. Warunku atmosferyczne nie sprzyjają pracą.

 8. Pożyjemy – zobaczymy.
  Mówię wam ,że zrobią bajzel na wiele miesięcy ( tradycyjnie)

 9. Jak to dobrze! Może w końcu z Kabat będę mogła dojeżdżać rowerem przez Las Kabacki do Rodziców,mieszkających przy Wilanowskiej, bez pokonywania toru przeszkód w postaci „jeziorek”, gór, górek i dolin,bez niebezpiecznego uciekania od gnających samochodów .Rodzice przestaną martwić się o moje bezpieczeństwo, a obłocone buty, spodnie będą historią….
  Jednak coś pozytywnego w tym zapyziałym Józku zaczyna się dziać…

 10. Gdyby ktoś poinformował nas jasno i czytelnie jaki zakres prac będzie realizowany od 1.12.2016 i do kiedy
  a także
  kiedy dokładnie nastąpi rozpoczęcie budowy nowej jezdni, chodników, czy ścieżki rowerowej to nie byłoby problemów.

 11. w redakcji sami frustraci, także nie licz pozytywne wiadomości, wszystkie informacje znajdziesz na stronie gminy: http://bip.piaseczno.eu/przetarg/3189/budowa-ul-wilanowskiej-w-jozefoslawiu-na-odcinku-od-ul-uroczej-do-ul-dzialkowej-spr-108-2016

  zawsze możesz jeszcze zapytać radnych:) tylko po co takie szczegóły? ważne, że robią. To co ostatnio się dzieje w JJ to i tak jest razy silnia do tego co było wcześniej. Tak trzymać!

 12. trzeba trzymać kciuki za nowe inwestycje, ale też patrzeć jak są realizowane. Dziwi jedynie, że zamykana jest wilanowska a właśnie dopiero co wyeliminowano z sieci komunikacyjnej Józefosłąwia (tak to trzeba chyba nazwać ) ulicę Osiedlową. Bo przecież nadanie jej statusu w dużej części STREFA ZAMIESZKANIA czyli ograniczenie do 20 km / h – to jej wyeliminowanie. No pięknie :)

 13. To jakieś żarty, głupota lub zmowa?

  CZĘŚĆ IV. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
  1. Wymagany termin realizacji (wraz ze złożeniem Zamawiającemu operatu kolaudacyjnego) – do dnia 1.12.2016r.
  2. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – do dnia 15.12.2016 r.
  3. Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminów wskazanych w 4.1. i 4.2. odpowiednio do dnia 15.05.2017 r. (zakończenie robót) i 30.05.2017 r. (pozwolenie na użytkowanie) po uprzednim podjęciu stosownej uchwały o zabezpieczeniu środków finansowych na rok 2017 przez Radę Miejską Miasta i Gminy Piaseczna.

 14. Czyli z lektury SIWZ oraz umowy wynika ,że już przedłużono terminy realizacji jeszcze przed rozpoczęciem budowy.
  Nieźle…

  • Przedłużono. Jest w którymś z załączników zmiana SIWZ.

 15. Co za planiści i kombinatorzy w tej gminie Piaseczno! Wszystko robią, żeby cały ruch wylał się na Działkową. Teraz ludzie z Działkowej powinni rozpocząć protest i zablokować te głupie zabawy w dziwne remonty dróg w Józefosławiu. To jakieś eksperymenty na ludziach, którzy muszą się jakoś poruszać po torze przeszkód. My z Działkowej mamy dość!!!! Mieszkańcy Działkowej, czas na nas!

 16. Skoro jest ulica Krótka to można do Puławskiej jechać Krótką i Bażancią. Po co się pchać na Działkową???? Krótka, Osiedlowa. Są, więc trzeba z nich korzystać.

 17. I na odwrót droga Pani! Pani to po innych drogach chciałaby jeździć ale swojej nie raczy udostępnić ! A fe nie ładnie droga Pani, a fe !

 18. Rozczulają mnie takie osobniki jak Ela, poziom rozumowania na poziomie pantofelka.
  Bez współpracy mieszkańców i urzędników nigdy J&J nie dorobi się porządnej infrastruktury drogowej. Bo przecież najlepiej zagrodzić się, zablokować oraz marudzić na forum i tak męczyć siebie i innych przez kolejne lata, dziesięciolecia.

 19. ale powinniśmy się bardziej szanować w komentarzach, oczywiście czasem się jakies głupoty palnie :(

  • Pani Ela poprostu ma problemy ze soba i mysli ze dzialkowa nalezydo niej jeszcze troche to szlaban postawi i oplaty zacznie brac, Elka osiedlowa nie jezdzij !!!

 20. inna sprawa że wsie nie są przystosowane do takiego ruchu

 21. No i co dalej? Wilanowska wciąż zablokowana na wysokości skrzyżowania z Ceraneczki. Cos sie tam dzieje wogole, czy przepychanki w administracji???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*